Kompletace výrobků doma

Kompletace výrobků doma Vám zajistí slušný přivýdělek. Ti zručnější si tímto způsobem mohou vydělávat na živobytí a pokrýt veškeré své náklady. Mnohým také může pomoci překlenout období doby než si najdou nové zaměstnání.

Domácí práce mezi něž kompletace výrobků patří není náročná na vybavení a zvládne ji každý průměrně zručný muž nebo i žena na mateřské dovolené. Vzhledem k tomu, že se práce vykonává doma můžete si čas, který ji budete věnovat rozložit podle vlastních potřeb. Ale pozor! Nenechte se oklamat tím, že pracovat doma je pohodička. Naopak. Musíte na sebe být velmi přísní. Pokud si řeknete, že dnes vynechám a udělám to všechno zítra jste na nejlepší cestě k neúspěchu.

A co všechno lze doma kompletovat? Nejčastěji to jsou propisky a pera, klíčenky, dětské hračky, bižuterie, kalendáře, obálky a dopisy.

Kompletace propisek

Kompletování propisek patří mezi nejméně náročné domácí práce. Doporučujeme vybrat pokud se s kompletací výrobků doma teprve seznamujete. Více informací.

Kompletace hraček

Kompletování hraček je o něco náročnější. Ale není problém ji také zvládnout. Více informací.

Kompletace různých výrobků

Kompletování výrobků je nejnáročnější na Vaši zručnost. Sestavují se různé výrobky pro firmy. Touto domácí prací lze, ale vydělat nejvíce. Více informací.

Kompletace obálek

Kompletování obálek obnáší skládání letáku do obálek s nadepsanou adresou a jejich následné rozeslání. Více informací.

Kompletace bižuterie

Kompletování bižuterie je vhodná pro ty co jsou manuálně zručnější. Nedoporučujeme tuto práci pokud začínáte. Více informací.

Další možnosti

Dále lze sestavovat například dětské dudlíky, náramky pro ženy, kosmetické balíčky atd.

Pochopitelně existují i další práce na doma. Doporučujeme vybírat pouze nabídky kompletací bez vstupních poplatků a vše na smlouvu (dohoda o provedené práci).

Další nabídka práce pro ty co hledají klasický pracovní poměr. A proty co hledají malou půjčku do výplaty.